KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13253097
nr 1325 3097
Kurt Ullberger
(1919-2008), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 66, Motiv från Gotland. Olja på duk, 54x100 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 11 maj 2020
kl 20:09:15
600 kr
900 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
Kurt Ullberger
Läs mer om Kurt Ullberger